Mus Anadolu Öğretmen Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hepinize Örnek Bi Site Arkadaşlar !

4 posters
YazarMesaj
MeCHuL
Yeni Üye
Yeni Üye
MeCHuL

Erkek
Nerdensin Dostum : NeaoL ...
Rep :
Hepinize Örnek Bi Site Arkadaşlar ! Left_bar_bleue998 / 100998 / 100Hepinize Örnek Bi Site Arkadaşlar ! Right_bar_bleue

Müzik Türü : Hepinize Örnek Bi Site Arkadaşlar ! Rapwk8
Takım : Hepinize Örnek Bi Site Arkadaşlar ! 1446

Hepinize Örnek Bi Site Arkadaşlar ! Empty
MesajKonu: Hepinize Örnek Bi Site Arkadaşlar !   Hepinize Örnek Bi Site Arkadaşlar ! Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 8:57 am

Www.Neaol.Lisesi.Biz
İlk Domainim Buydu Baktım Olmuyo Millet Giremiyo Www.Neaol.Net adresini aldım We Site Türkiye'de Rekor Kırdı 32 Günlük Site we Pagerankı 5 - Türkiye'de Bir İlk Bu izlesene.com-vidivodo.com gibi adreslerinde pagerankı 5 bakabilirsiniz...

Ben Bu Siteyi Açtığımda Weysel Gördü bende Açacam Dedi Tmm Dedim inş. Başarılı Olursun Dedim ...

Ama Şimdi Siteye Giriomki Hiç Bi B.k Yok Sitede Gerçi Böle Admin Olursa Böle Site Olurda !

Weysel Herzamanki Gibi Bu Mesajıda Silecek Ama bi Kaç Tavsiye !

Her Okulda Popüler Kız,Popüler Erkek Wardır,Adminim Al Bi Gün Bu İkisini,Wer Eline Yazıcıdan Çıkardığın Reklamları Bi De Domain Al,Siteye Gelen Her Üyeye Rütbe Wer Exclamation Exclamation Exclamation
http://www.neaol.lisesi.biz
amedgfb
Moderatör
Moderatör
amedgfb

Erkek
Nerdensin Dostum : 11A merkez giremez herkezz...
Rep :
Hepinize Örnek Bi Site Arkadaşlar ! Left_bar_bleue998 / 100998 / 100Hepinize Örnek Bi Site Arkadaşlar ! Right_bar_bleue

Müzik Türü : Hepinize Örnek Bi Site Arkadaşlar ! Bluessap5

MesajKonu: Geri: Hepinize Örnek Bi Site Arkadaşlar !   Hepinize Örnek Bi Site Arkadaşlar ! Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 9:43 am

Ver eline Deyiminede Koptum ,Bu arada İnşallah Daha Başarılı Olursun Kardeşim...
MeCHuL
Yeni Üye
Yeni Üye
MeCHuL

Erkek
Nerdensin Dostum : NeaoL ...
Rep :

MesajKonu: Geri: Hepinize Örnek Bi Site Arkadaşlar !   Hepinize Örnek Bi Site Arkadaşlar ! Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 10:05 am

Tabi Wercen Eline Very Happy Böle resmi resmi Konuşmayın Kızdırmayın beni Very Happy Eğlenmeye Geldiniz Buraya !
http://www.neaol.lisesi.biz
amedgfb
Moderatör
Moderatör
amedgfb

Erkek
Nerdensin Dostum : 11A merkez giremez herkezz...
Rep :

Müzik Türü : Hepinize Örnek Bi Site Arkadaşlar ! Bluessap5

MesajKonu: Geri: Hepinize Örnek Bi Site Arkadaşlar !   Hepinize Örnek Bi Site Arkadaşlar ! Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 10:28 am

MeCHuL demiş ki:
Tabi Wercen Eline Very Happy Böle resmi resmi Konuşmayın Kızdırmayın beni Very Happy Eğlenmeye Geldiniz Buraya !

Kolpa.....
Caylak-Di
PayLaşım Delisi
PayLaşım Delisi
Caylak-Di

Erkek
Nerdensin Dostum : Ordan Burdan
Rep :
Hepinize Örnek Bi Site Arkadaşlar ! Left_bar_bleue12 / 10012 / 100Hepinize Örnek Bi Site Arkadaşlar ! Right_bar_bleue

Müzik Türü : Hepinize Örnek Bi Site Arkadaşlar ! Popgw0
Ruh Hali : Hepinize Örnek Bi Site Arkadaşlar ! Olgun10
Takım : Hepinize Örnek Bi Site Arkadaşlar ! 1444

MesajKonu: Geri: Hepinize Örnek Bi Site Arkadaşlar !   Hepinize Örnek Bi Site Arkadaşlar ! Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 11:04 am

hayırlı olsun sefa
Sirhot_DigitaLmix
İyi Üye
İyi Üye
Sirhot_DigitaLmix

Erkek
Nerdensin Dostum : Diyeceğimi sanma.Admine soru yok !
İş/Hobiler : Bizi İlgilendirmez
Lakap : Kötü birşeydir
Rep :
Hepinize Örnek Bi Site Arkadaşlar ! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Hepinize Örnek Bi Site Arkadaşlar ! Right_bar_bleue

Ruh Hali : Hepinize Örnek Bi Site Arkadaşlar ! Asik10
Takım : Hepinize Örnek Bi Site Arkadaşlar ! 1447

MesajKonu: Geri: Hepinize Örnek Bi Site Arkadaşlar !   Hepinize Örnek Bi Site Arkadaşlar ! Icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 11:30 am

Sefa'cım (!) Kusura bakma ama benim öyle boş vaktim olmuyor artık ya.Evde de net yok.O yüzden bakamıyorum siteye.Artık ileride dediğin öneriler yönergesinde inş. başka bir site açarız.Ayrıca bu siteyi açmamı sen söylemiştin ya neyse..

Ha madem o kadar sitenin reklamını yaptın silmicem konuyu kalsın..Düşmanım değilsin sonuçta demi kardeşim Smile)
http://musaol.yetkinforum.com

Hepinize Örnek Bi Site Arkadaşlar !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-