Mus Anadolu Öğretmen Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Fener Aurelio için harekete geçti

YazarMesaj
selim077
Moderatör
Moderatör
selim077

Erkek
Nerdensin Dostum : Muş (11-fen aaaa)
İş/Hobiler : futbol,basketbol
Lakap : colin kazım
Rep :
Fener Aurelio için harekete geçti Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Fener Aurelio için harekete geçti Right_bar_bleue

Müzik Türü : Fener Aurelio için harekete geçti Fntzox6
Ruh Hali : Fener Aurelio için harekete geçti Hosgor10
Takım : Fener Aurelio için harekete geçti 1446

Fener Aurelio için harekete geçti Empty
MesajKonu: Fener Aurelio için harekete geçti   Fener Aurelio için harekete geçti Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 11:12 am

Fenerbahçe’nin, olaylı bir şekilde Real Betis’e giden Mehmet Aurelio’yu yeniden kadrosuna katmak için istekli olduğu bildirildi.

Beşiktaş’ın, Aurelio’yu devre arasında transfer etme girişimi Fenerbahçe’yi alarma geçirdi. Siyah-beyazlıların, yıldız futbolcuya yıllık net 2.5 milyon euro teklif ettiği ve bu rakamın da üzerine çıkabilecekleri öğrenildi.

Real Betis, Aurelio’nun gösterdiği performans nedeniyle Türkiye’ye dönmesine sıcak bakmıyor, ancak İspanyol kulübünün, ısrarcı olması halinde milli oyuncunun kararına saygı göstereceği ifade edildi.

Fenerbahçe, Beşiktaş’ın transfer için ciddi olduğunun ortaya çıkması üzerine Aurelio ile temasa geçti. Tecrübeli futbolcuyla ilk görüşmeyi yapan sarı-lacivertlilerin, menajer Bayram Tutumlu ile bozuk olan ilişkileri düzeltmeye çalıştıkları kaydedildi.

Fenerbahçeli yöneticilerin, yapılan ilk görüşmede Mehmet Aurelio’ya, “Eğer Türkiye’ye dönmek istiyorsan, oynayacağın kulüp Fenerbahçe’dir. Sen Fenerbahçe’nin sembolüsün. Geçmişi bırakalım, geleceğe bakalım” dedikleri vurgulandı.

‘Menajerimle anlaşılsın’
Aurelio, transferinde ilk adresin Real Betis, daha sonra menajeri Bayram Tutumlu olduğunu söyledi. Hem Fenerbahçe hem de Beşiktaş’ın almak istediği yıldız futbolcunun yakın çevresine , “Beni Aurelio yapan Türkiye’dir. Türk futbolunu özlemedim desem yalan söylemiş olurum. Ben ve ailem Türkiye’nin bir parçasıyız. Neden dönmeyeyim. Kulübüm ve menajerimle anlaşılırsa benim tercihim de Türkiye olur” diyerek iki kulübe de yeşil ışık yaktığı bildirildi.

Fener Aurelio için harekete geçti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-